Renditingimused

 

Hinnakujundus:

Hinnakujundus toimub päevapõhiselt (24-tunnine periood).

 

Hinna sisse kuulub: Kolmanda isiku vastutusKaitsest loobumine ülemäärase varguse eest kaitsmisega ülemäärase VAT-i korral 21% Jaotusabi maanteemaksutasu Lennujaamatasud / RaudteetasudKeskkonnatasudWinistreerimistasu (10. november kuni 01. aprill)

 

Hind ei sisalda: kohaletoimetamistasu (soovitav koht) koos käibemaksuga 25 eurotKogumaks (soovitav koht) koos käibemaksuga 25 eurotHaldustasu (näit .: parkimise eest ei maksta (parkimistrahv)) koos käibemaksuga 35 eurotHaldustasu autokahjustuste korral 60 eurot Sisaldab käibemaksu

 

 

Täiendavad autojuhtide rentimisnõuded: vähemalt 21-aastased

 

Täiendavad juhid: Lubatud on täiendavad juhid hinnaga 5 eurot päevas.

 

Nõuded juhilubadele: juhilubade vastuvõtmisel on piiranguid. Juhiload peaksid olema inglise, ladina või kirillitsatähtedega. Rahvusvahelisi juhilubasid nõutakse juhul, kui juhiluba pole inglise, ladina või kirillitsa tähtedega. Kõik juhid peavad esitama kehtiva originaalse juhiloa koopia koos fotoga isikut tõendava dokumendi ja muu dokumendiga. Täisluba, mis kehtib vähemalt 2 aastat, ilma oluliste kinnitusteta. Suurbritannia juhiloa omanikud peavad esitama fotokaardiKõikidel EL-i juhiloata klientidel peab autode korjamiseks olema rahvusvaheline juhiluba. Kui klient saabub rendipunkti ilma ülaltoodud vajalike dokumentideta, siis broneering tühistatakse. Nendel juhtudel tagasimakset ei tehta.

Lisaks nimetatud nõuetele vastutab sõiduki rentnik ainuisikuliselt selle eest, et tema juhiluba oleks kehtiv vastavas riigis ning rendi eest vastutav isik vastutab selle eest, kas kohalik seadus nõuab rahvusvahelise juhiloa olemasolu. Kehtiva litsentsi ja IDP-loa (vastavalt vajadusele) esitamata jätmise korral lõpetatakse broneering rendipunktis tagastamatu hinnaga.

 

Juhi vanus ja piirangud: Juhi vanus on vähemalt 21 aastat. Maksimaalne vanus on 99 aastat. Noortele autojuhtidele vanuses 21–24 aastat makstakse lisatasu 12,00 eurot päevas. Vanemjuhid vanuses 80–99 aastat vastutavad päevas lisatasu 12,00 euro eest. Lisatasud on seotud kindlustuskuludega.

 

PaymentCredit kaardi (MasterCard ja Visa) meetodid Deebetkaarti ja sularaha ei aktsepteerita. American Expressi ei võeta makse ega deposiidi eest vastu. Tagatisraha tuleb hoida peamise juhi krediitkaardil. Krediitkaart peab kehtima vähemalt 3 kuud pärast viimast rentimispäeva. Kui klient ei esita kehtivat krediitkaarti või kui krediitkaardil pole piisavalt vahendeid, võib autorendimaakler sõiduki vabastamise keelduda. Sel juhul ei maksta enam makstud vahendeid tagasi. Kui algse broneeringu eest maksti kolmanda osapoole krediit- või deebetkaardi kasutamise eest, võidakse rentnikelt nõuda tehinguga seotud andmete, lubade ja volituste esitamist. Nõutud teabe esitamata jätmine võib viia rentimisest keeldumiseni.

 

Sõidukigrupp / mudelMeie sõidukid klassifitseeritakse gruppidesse, kasutades broneerimise selguse huvides ACRISS-koode. Broneeringud kinnitatakse grupile ja mitte konkreetsele mudelile, kui pole näidatud teisiti. Me ei saa garanteerida konkreetset tootemarki / mudelit või kütusetüüpi, kui pole garanteeritud mudelarühma broneeritud. Mis tahes dokumentatsioonis näidatud sõiduk on ainult juhiseks ja selle võib meie äranägemisel asendada alternatiivse, sarnase või täiustatud sõidukiga.

 

Sõiduki seisukordSõidukid tuleb tagastada asukohta / mahajäämiskohta samas seisukorras nagu siis, kui need kätte anti / kohale toimetati. Üürniku kohustus on enne sõiduki hooldusõiguse võtmist kontrollida sõidukit põhjalikult. Sõiduki juhtimise ajal võtab klient vastutuse sõiduki tehnoülevaatuse eest ja nõustub võtma parandusmeetmeid, et vältida tarbetuid kulusid / kahjustusi. See hõlmab õlitaseme, rehvirõhu hoidmist ja muid mõistusega seotud toiminguid sõiduki hooldamiseks, kui selleks on enne luba antud. Üldiselt kaetakse kulud ainult juhul, kui selleks on rentimiskontorilt eelnevalt luba antud. Rentnik tagastab sõiduki puhtas seisukorras (välja arvatud tavaline kulumine). Kui sõiduk on tagastamisel erakordselt määrdunud või kui istmed, istmete polster või vaibad on kahjustatud, võetakse sügavpuhastamise eest lisatasu. Tasu sõltub tagastatud sõiduki tegelikust olekust. Mis tahes sõidukile tekitatud kahju eest, kui see tagastatakse tundide kaupa, vastutab rentnik kuni meie töötajad on sõidukisse kontrollinud.

 

 

PAI, vargus ja tulekahju: PAI ei sisaldu hinnas. Tule- ja varguskindlustus on hinna sees. Tulekahju või varguse korral vastutab ületatud summa eest klient.

 

Materiaalse kahju ja kehavigastuse korral vastutuskindlustuse (SLI) maksimaalne katvus: Isiku kindlustuskaitse on 5000000 EUR, varalise kahju korral 1000000 EUR.

 

KindlustuskaitseLihkekahjustustest loobumine (CDW) ei hõlma järgmiste toodete kahjustusi: rehvid, veljed, rattarummid, sõiduki sisemus, tiivapeeglid, tahavaatepeegel, autoklaas, lukud, alusvanker, sidur, mootor, summuti, katalüüsmuundur ja radiaator . Siia alla ei kuulu ka aku laadimine, võtmete kaotamine, puksiirauto, taksoülekanne pärast õnnetust, tagatisraha sõiduki asendamiseks ja hüvitis remonditud sõidupäevade eest.

 

TABLE

 

 

Super-kokkupõrkekahjustuste vähendamine (SCDW). Super-kokkupõrkekahjustustest loobumine (CDW) ei hõlma järgmiste esemete kahjustusi: rehvid, veljed, rattarummid, sõiduki sisemus, küljepeeglid, tahavaatepeegel, autoklaas, lukud, alusvanker, sidur, mootor, karterimuundur, katalüüsmuundur ja radiaator. Siia alla ei kuulu ka aku laadimine, võtmete kaotamine, puksiirauto, taksoülekanne pärast õnnetust, tagatisraha sõiduki asendamiseks ja hüvitis remonditud sõidupäevade eest.

 

TABLE

 

Liigne vähenduskate (ERC) Liigne vähenduskate (ERC) ei hõlma järgmiste esemete kahjustusi: rehvid, veljed, rattarummid, sõiduki sisemus, küljepeeglid, tahavaatepeegel, autoklaas, lukud, alusvanker, sidur, mootor, summuti, katalüüsmuundur ja radiaator. Siia alla ei kuulu ka aku laadimine, võtmete kaotamine, puksiirauto, taksoülekanne pärast õnnetust, tagatisraha sõiduki asendamiseks ja hüvitis remonditud sõidupäevade eest.

 

TABLE

 

Liigse vähenduse vähendamine – aknad, rehvid, küljepeeglid ja rattadLiiguse vähendamise kate (ERC) ei hõlma kahjustusi: rummukattele, sõiduki sisemusele, lukkudele, alusvankrile, sidurile, mootorile, summutile, katalüüsmuundurile ja radiaatorile. Siia alla ei kuulu ka aku laadimine, võtmete kaotamine, puksiirauto, taksoülekanne pärast õnnetust, tagatisraha sõiduki asendamiseks ja hüvitis remonditud sõidupäevade eest.

 

TABLE

 

 

Sõiduki ülevaatus: kliendi kohustus on tagada sõiduki ülevaatus nii kogumise kui ka mahavõtmise ajal. Klient peaks tagama, et kõik sõiduki olemasolevad kahjustused märgitakse sõiduki seisukorra vormile ja kõik kahjustused, mis pole juba lisatud, võetakse enne dokumendi allkirjastamist arvesse. Kui sõiduk tagastatakse puhtas seisukorras, kontrollitakse sõidukit uuesti rendiettevõtte juures. Mis tahes muudatused sõiduki seisukorras rendi ajal on kliendi ainuvastutusel. Kui sõiduk tagastatakse määrdunudna, tehakse ülevaatus pärast sõiduki puhastamist. Ajavahemikul 20:00 – 08:00 tagastatud sõidukeid kontrollitakse alles hiljem (kuid 24 tunni jooksul) ning klient vastutab sõiduki seisukorra eest kuni sõiduki ülevaatuseni. Kõik uued kahjustused võetakse arvesse ja klienti teavitatakse neist 24 tunni jooksul.

 

Sõidukite rike, õnnetused ja asendusauto:

Kui sõiduk laguneb või on sattunud liiklusõnnetusse Balti riikide (Leedu, Läti või Eesti) territooriumil, annab üürileandja rentnikule asendusauto. Tasud võivad kehtida sõltuvalt jaotuse põhjusest. Kui sõiduk laguneb või sõiduk on sattunud õnnetusse väljaspool Baltimaade (Leedu, Läti, Eesti) piirkonda, peab rentnik hoolitsema kõigi vajalike sõidukite remondi ja transportimise eest rendileandja töökohta kaupluses renditud kohas ise kulud.

 

Puhastuspoliitika: auto tuleks puhtana tagastada. Koristusteenuse tasu ei sisaldu broneeringus. Koristusteenuse tasu on 15 eurot. Juhul, kui sõiduk on määrdunud ilma eelneva puhastusteenuse ostmiseta, võidakse tasuda 20 eurot. Kui sõiduk vajab pärast sõiduki tagastamist salongi keemilist puhastust, võetakse lisatasu 150 eurot.

 

 

Voucher: Teie voucheri koopia tuleb esitada rendipunkti saabumisel. Voucheri esitamata jätmine tähendab, et autorendimaakler võib teid tasuda kohalike hindade alusel. Pange tähele: me ei vastuta üüride ülemääraste tasude eest, kui vautšerit ei esitatud sõiduki kogumisel kohalikule esindajale. Kui te ei esita vajalikke dokumente, dokumendid ei kehti või teil pole krediitkaardil piisavalt raha, võib autorendimaakler keelduda sõiduki vabastamisest ja vahendeid ei tagastata

 

 

Suitsetamispoliitika: Sit & GO rakendab suitsetamisreegleid kõigi sõidukite puhul. Kui olete suitsetanud või lubanud suitsetada sõiduki piires, kehtivad tasud. See hõlmab sigareti (või sigari) suitsu või tuha lubamist sõidukisse, mis eeldab eeltoodut. Tasud on täpsustatud rentimisletilt saadavas kahjustuste tabelis. Sigareti (või sigari) suitsu / tuha põhjustatud määrdumise likvideerimiseks võetakse lisatasu vähemalt 150 euro ulatuses.

 

 

Sõidukites olevad loomad: me ei soovi, et meie sõidukisse veetaks loomi, kui nad pole. Loomade veost põhjustatud määrdumise likvideerimiseks võidakse tasuda lõiv. Tasud on täpsustatud rentimisletilt saadavas kahjustuste tabelis

 

Tööaeg: palun vaadake Sit & Go kohalikke lahtiolekuaegu. Võib kehtida mõni kohalik pühade erinevus. Võtke ühendust kohaliku kontoriga. Asukohad võidakse pikaks ajaks sulgeda ja jõulupühal, poksimisel ja uusaasta päeval tagasi pöörduda. Asukohad võidakse sulgeda muudel riiklikel pühadel (pangapühadel). Palun kontrollige broneerimise ajal.

 

Kogumine väljaspool tundi ja äraminek: väljaspool tundi pakutav teenus on saadaval alates 25 eurost (makstakse kohapeal). Tundide vältel teenustasust loobumine on võimalik ainult Super Collision Damage Waiveri ostmise korral.

 

Hiline koosolekutasu: Hilise kohtumise tasu kehtib kõikidele tellimustele Vilniuses, Kaunases, Palangas, Riias ja Tallinnas kella 20.00–08.00. Hiline koosolekutasu 20 €, mis tasutakse kohapeal.

 

Viivitatud kogumised / näitusepiiranguteta reeglid: Broneeringud toimuvad 1 tund alates kindlaksmääratud reserveerimise ajast, pärast mida klassifitseeritakse need ilma kohaldamiseta. Kui klient saabub pärast seda aega, pole sõiduk kindel. Teeme kõik võimaliku sõiduki pakkumiseks. See võib hõlmata erineva sõiduki pakkumist ja hinnad võivad erineda algsest broneeringust. Esitatud lennunumbrid on ainult informatiivsed. Viivituste asukohast teatamine on kliendi kohustus.

 

Rendipikendused: Pange tähele, et rentimiskontor ei pruugi alati olla võimalik rendi pikendamist. Kui filiaal nõustub rendi pikendamist, võetakse renditasu kehtiva tariifi järgi, mis võib olla suurem või madalam kui algsed broneerimistasud.

 

Lubamatu rendipikendus: Renditasust suurem trahv ja juht kantakse musta nimekirja (edaspidiste broneeringute tegemisel keeldutakse) Tasud on täpsustatud rendipunktis saadaval olevas kahjustuste tabelis.

 

Varased tagasitulekud / kasutamata üüripäevad: Varajase lõpuga üüride korral, hilise kogumisega, pärast etenduse algust tehtud etendusi ega tühistamisi ei tagastata (osaliselt või täielikult).

 

Hiline tagastamine: sõidukit renditakse lepinguliseks perioodiks, nagu on täpsustatud rendilepingus. Tagastamise päev ja kellaaeg, mille klient on broneerimise ajal valinud, jõustatakse olenemata hilinenud kättesaamise ajast. Kui sõiduk tagastatakse väljaspool ajapikendust, tuleb tasuda lisatasu päeva eest või tasuda viivis. Ajapikendus: 1 tund.

 

Muudatused: Broneeringu muudatusi tuleb taotleda kirjalikult vähemalt 24 tundi enne rendi algust. Pange tähele, et telefonilisi muudatusi ei aktsepteerita. Muudatustaotlus pole kindel ja muudatusi käsitletakse uue broneeringuna.

Kütusepoliitika:

Kütusepoliitika on “nagu nagu”. Tagastage rendisõiduk sama koguse kütusega nagu kogumisel.

Üürnik vastutab sõiduki tagastamise eest sama koguse kütusega, mis oli ette nähtud pealevõtmise ajal. Sõidukitelt, mille tagastatud kütus on madalam kui rendilepingus märgitud, võetakse tasu. Puuduva kütuse eest võetav hind on kirjas teie rendilepingus. Rendilevõtjatel soovitatakse tasude vältimiseks auto sama kütusega tagastada.

 

 

Läbisõidu poliitika:

Läbisõidupiirang – 150km / päevas

Läbisõidupiirangu ületamisel rakendatakse 0,15 eurot kilomeetri kohta

Kui mitut toodet ei pakuta, pakub standardtoode Leedus piiramatut läbisõitu.

 

 

Kadunud võtmed:

Võtmete kadumise või kahjustumise korral võtab Sit & Go tasu. Pange tähele, et kui sõiduk varastatakse ja võtmeid ei tagastata rendipunkti, loetakse rentnik hooletuks. Kadunud võtmeid peetakse hooletuseks ja need ei kuulu kindlustuse ülemäärase piiramise ega riski vähendamise pakettide alla. Autojuhid vastutavad kõigi taastamise, kasutamise kaotuse ja remondiga seotud kulude eest. See loetelu ei ole ammendav.

 

 

Trahvid, trahvid ja halduskulud: Parkimistrahvide ja liikluseeskirjade rikkumiste kulud tasub iga rentnik. Trahvide või liikluseeskirjade rikkumise korral ning Sit & Go asukoht on seotud halduse haldamisega, võetakse kliendilt haldustasu.

 

ÜKS-suund rent

Vilnius Airport Vilnius downtown/ bus and train station Kaunas airport Kaunas downtown/ bus and train station Palanga Airport Palanga bus station Klaipeda downtown/

bus and train station/port

Riga Airport  

Tallinn
Airport

Vilnius airport

15

30

30

80

80

90

115

210

Vilnius downtown/ bus and train station

15

30

30

80

80

90

115

210

Kaunas airport

30

30

15

80

80

90

115

210

Kaunas downtown/ bus and train station

30

30

30

80

80

90

115

210

Palanga airport

80

80

80

80

15

30

115

210

Palanga bus station

80

80

80

80

15

30

115

210

Klaipeda downtown/bus and train station/port

90

90

90

90

30

30

115

                210

Riga airport

115

115

115

115

115

115

115

120

Tallinn airport

210

210

210

210

210

210

210

120

 

 

Geograafilised piirangud: Piiriülene reisimine on lubatud, kuid see on ette nähtud ainult tellimusteenuse alusel ja saadaval ainult allpool loetletud riikides – kehtivad lisatasudLeedus / Lätis / Eestis – 36,30 € / riik .Kõik muud kohad on keelatud. Omavolilise piiriületuse korral rakendatakse karistust 500 eurot. Pange tähele, et mitte kõigil riikidel puudub füüsiline piirikontroll riikide vahel. Kliendi kohustus on tagada, et nad ei ületaks piiri teise riiki, ja jääda teiste riikide piiride läheduses reisides piiriületuse poole.

 

Parvlaev: parvlaevadel on lubatud autosid kasutada. Tasu kehtib. Kontrollige asukohta.

 

Valikulised lisadKõikides valikulistes lisades võidakse ilma ette teatamata hinnamuutusi teha; lisaks sõltuvad valikulised lisad saadavusest.

Lapse turvatool: 6 eurot päevas, maksimaalselt 60 eurot

Lastevõimendi: 5 eurot / päev, maksimaalselt 50 eurot

Väikelapse iste: 6 eurot / päev, maksimaalselt 60 eurot:

GPS: 5 eurot / päev, maksimaalselt 50 eurot

Wi-Fi ruuter: 3 eurot päevas, maksimaalselt 30 eurot

Pagas / katuseraam: 15 eurot päevas, maksimum puudub

Mobiiltelefoni laadija: 3 eurot päevas, maksimaalselt 15 eurot

 

 

Hädaabinumber + 37060023699 või +37060023701

 

Sõiduki jälgijadMõned meie sõidukid sisaldavad jälgimisseadmeid, mida kasutatakse vastavalt meie andmekaitsepoliitikale.

 

Kaebused Kõik pretensioonid tuleb esitada kirjalikult e-posti aadressil info@sitandgo.eu 30 päeva jooksul pärast viimast rentimispäeva. Püüame küll lahendada kõik meie tähelepanu juhtinud juhtumid, kuid pärast seda ajavahemikku tõstatatud juhtumeid ei võeta arvesse. Kui uurimisprotsessi mis tahes hetkel lakkab suhtlus enam kui 30 päevaks, loetakse juhtum lõpetatuks ja edasisi meetmeid ei võeta.

 

GDPR kogu teave eraelu puutumatuse ja andmekaitse kohta teenuse Sit & Go kasutamisel sisaldub meie privaatsuseeskirjades, mis asuvad meie veebisaidil www.sitandgo.eu

 

TühistamiseeskirjadTeisunduse tühistamine tuleks teha kirjalikult vähemalt 24 tundi enne rentimise algust või tühistada teie konto kaudu Sit & Go veebisaidil. Pange tähele, et telefoni tühistamisi ei aktsepteerita.

 

Tühistamise haldustasuTeateperiood põhineb päeval, mis on 24-tunnine periood kuni algusajani, mitte kalendripäev.

Tühistamisteade saadeti 7 või enam päeva enne alguskuupäeva: ettemakstud summa tagastatakse, millest on maha arvatud 15-eurone administratiivtasu.

3-6 päeva enne alguskuupäeva saadetud tühistamisteade: 50% ettemakstud summast tagastatakse. Tühistamisteade saadeti 2 päeva enne alguskuupäeva: tagastatakse 25% ettemakstud summast. Tühistamisteade saadeti 0–1 päeva enne alguskuupäeva: tagasimakset ei tehta.

Kõigi ettemakstud broneeringute tühistamistasu on vähemalt 15 eurot.

Broneeringute puhul, mille ettemakstud summa on väiksem kui 15 eurot, tagasimakset ei maksta, olenemata tühistamistaotluse esitamise ajast. Interneti kaudu tehtud saabumisel ettetellimisel tasumise eest saabumise või tühistamise tasu võrdub ettemakstud summaga ja tagasimakset ei tehta.

 

Tingimused on välja antud mais 2020 ja neid võidakse igal ajal muuta.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!